Formalności

Struktury związku

Struktury związku

Na tę chwilę struktury związku podzielone są na 16 okręgów, które obszarem obejmują województwa w Polsce. Poniżej dostępna jest lista koordynatorów dla każdego województwa:

Małopolskie:

małopolskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Zygmunt Przetakiewicz

Mazowieckie:

mazowieckie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Dobrosława Siudmak, Członek Zarządu Okręgu: Katarzyna Szadkowska

Świętokorzystkie:

swietokrzyskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Mariusz Gaudy

Łódzkie:

łódzkie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Mariusz Gaudy

Pomorskie:

pomorskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Jacek Oberland

Zachodniopomorskie:

zachodniopomorskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Barbara Kościelnik

Kujawsko-pomorskie:

kujawsko-pomorskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Krystyna Jarocka

Podlaskie:

podlaskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Adam Lotkowski

Warmińsko-mazurskie:

warminsko-mazurskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Marek Chętnik, Członek Zarządu Okręgu: Agnieszka Borkowska

Śląskie:

slaskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Adam Kania

Dolnośląskie:

dolnoslaskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Paweł Chmielewski

Wielkopolskie:

wielkopolskie@nzzwi.pl - Koordynator Okręgu: Sławomir Sala

Lubuskie:

lubuskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Sławomir Sala

Podkarpackie:

podkarpackie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Wiesław Walat

Lubelskie:

lubelskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Małgorzata Chodkowska

Opolskie: 

opolskie@nzzwig.pl - Koordynator Okręgu: Roman Fritz


Udostępnij:

Newsletter

Jeśli podzielisz się z nami swoim adresem e-mail, co jakiś czas otrzymasz od nas zwięzłą wiadomość z najnowszymi informacjami o naszym projekcie.